Zhiyun Tech Smooth 4

12,500 L

Ktheni celularin tuaj ne kamera profesionale filmimi. Paneli i kontrollit ju mundëson kontrollimin dhe stabilizimin e telefonit. Zgjidhni metoda te ndryshme filmimi per te krijuar pamje spektakolare. I përshtatshëm me cdo model celulari. Gjate filmimit mund te karikoni celularin tuaj fal kapacitetit te baterisë qe zgjat deri ne 12 ore.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 296 copë
SKU: DUN386-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim