BEST DEALS

Zhiyun Weebill 2

64,990 L

 

Zhiyun Weebill 2 nga Zhiyun-Tech është projektuar për videografët e aksionit. Weebill 2 përmban një sensor Infineon që përmirëson qëndrueshmërinë dhe reagimin, duke lejuar funksionimin më të qetë. Ka një ekran touchscreen të integruar 2,88 inch me ngjyra që mund të rrotullohet në këndin e dëshiruar dhe të paloset kur nuk nevojitet. Ekrani me prekje ju lejon të rregulloni cilësimet, të monitoroni foton tuaj dhe të zgjidhni funksione të caktuara, si panorama, kalimi i kohës dhe kalimi i lëvizjes, pa pasur nevojë t’i drejtoheni aplikacionit celular shoqërues.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Gimbal
Number of Axes

3-Axis (Pitch (Tilt), Roll, Yaw (Pan))

Rotation Range

Yaw (Pan): 360° 
Pitch (Tilt): 340° (-150 to 190°) 
Roll: 340° (-260 to 80°) 

Load Capacity

3.3 kg

Following Deviation in Static State

Max: ± 0.04° / Min: ± 0.01° / Max: ± 0.3°

Following Deviation in Motion State

Standard: ± 0.1° / Min: ± 0.05°

Connectivity
Inputs/Outputs

1 x USB

Wireless Frequency

2.4 GHz

Wireless Protocol

Bluetooth 5.0

Battery
Battery Type

3 x 18650

Battery Capacity

2600 mAh

Battery Runtime

9 Hours

Battery Chemistry

Lithium-Ion

Power
Operating Voltage

Max: 12.6v / Min: 9.8v

Operating Current

Max: 6000mA / Min: 160mA

Output

5V, 1.5A

Environmental
Operating Temperature

-10 to 45°C

Dimensions & Weight
Dimensions

35 x 22.5 x 15 cm
32 x 22.5 x 6.2 cm (Folded)

Weight

1.43 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Weebill 2 Stabilizer
1 x Handheld Tripod