Zhiyun Weebill 2 Combo

87,990 L

 

Kapni këndet perfekte dhe foto të bukura me Weebill 2 Combo për kamera DSLR. I thjeshtë në përdorim.  Provoni kontrollin e sensorit të lëvizjes për xhirime më të përshtatshme të nivelit të lartë. Ekran me prekje për ndërrimin e modaliteteve të stabilizatorit dhe ripozicionimin. 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 16%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Feiyu Pocket 4K 6-axis Stabilized Handheld Camera

15,990 L
Kurseni: 3,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Gimbal
Number of Axes

3-Axis (Pitch, Roll, Yaw)

Rotation Range

Yaw (Pan): 360°
Pitch (Tilt): -150 to 190°
Roll: -260 to 80°

Load Capacity

3.3 kg

Connectivity
Ports

1 x USB Type-C

Wireless Frequency

2.4 GHz

Wireless Protocol

Bluetooth 5.0

Battery
Battery Type

3 x 18650

Capacity (mAh)

2600 mAh

Battery Runtime

9 Hours

Battery Chemistry

Lithium-Ion

Power
Operating Voltage

9.8 to 12.6 VDC

Operating Current

160 to 6000 mA

Environmental
Operating Temperature

14 to 113°F / -10 to 45°C

General
Dimensions

13.8 x 8.9 x 5.9" / 35 x 22.5 x 15 cm
12.6 x 8.9 x 2.4" / 32 x 22.5 x 6.2 cm (Folded)

Weight

3.15 lb / 1.43 kg

Packaging Info
Package Weight

3,4 kg

Box Dimensions

13.2 x 10.5 x 6.7"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin