Ofertë!
OFERTË ONLINE

Zhiyun Weebill 2 Pro+ And MasterEye VC100 Combo

109,990 L

Kurseni: 5,600 L

Kapni këndet perfekte dhe foto të bukura me WEEBILL 2 PRO për kamera DSLR. I thjeshtë në përdorim dhe shumë funksional. Ky set është prodhuar enkas për përdorim profesional dhe ndër të tjera përmban një Weebill 2 Pro, Stabilizator me 3 Akse Gimbal dhe kontrolluesi vizual MasterEye VC100.

Ka stok

Shitur: 36 copë

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 26%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Action Camera Handheld Gimbal

12,490 L
Kurseni: 4,500 L
- 13%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

GoPro Hero 9 Black Action Camera 5K

47,990 L
Kurseni: 7,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Gimbal
Number of Axes

3-Axis (Pitch, Roll, Yaw)

Rotation Range

Yaw (Pan): 360°
Pitch (Tilt): -150 to 190°
Roll: -260 to 80°

Load Capacity

3.3 kg

Connectivity
Ports

1 x USB (Unspecified Type)

Wireless Frequency

2.4 GHz

Wireless Protocol

Bluetooth 5.0

Battery
Battery Type

3 x 18650

Capacity

2600 mAh

Battery Runtime

9 Hours

Battery Chemistry

Lithium-Ion

Power
Operating Voltage

9.8 to 12.6 VDC

Operating Current

160 to 6000 mA

Environmental
Operating Temperature

-10 to 45°C

General
Dimensions

13.8 x 8.9 x 5.9" / 35 x 22.5 x 15 cm
12.6 x 8.9 x 2.4" / 32 x 22.5 x 6.2 cm (Folded)

Weight

1.43 kg

Package Weight

4 kg

Box Dimensions (LxWxH)

13.3 x 10.6 x 6.7"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Weebill 2

1 x Mastereye VC100 Visual Controller

1 x TransMount Video TransmissionTransmitter (AI)

1 x TransMount WEEBILL 2 Sling Grip Handle

1 x TransMount WEEBILL Carrying Case

1 x TransMount WEEBILL 2 Handheld Tripod

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu