Zhiyun Weebill S Image Transmission Pro Package

64,990 L

 

WEEBILL-S përfshin dizajnin e dorezës së pasme të paraardhësit të tij, WEEBILL LAB, në një formë më kompakte dhe me veçori të reja ku përfshihen motorët e përmirësuar dhe algoritmi i stabilizimit. Aplikacioni shoqërues ZY Play iOS/Android është përmirësuar për të punuar së bashku me modulin opsional TransMount Image Transmission për të ofruar një rrjedhë pune të përmirësuar.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 16%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Feiyu Pocket 4K 6-axis Stabilized Handheld Camera

15,990 L
Kurseni: 3,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Stabilizer
Following Deviation in Static State

Max: ± 0.04°
Min: ± 0.01°

Following Deviation in Motion State

Max: ± 0.3°
Standard: ± 0.1°
Min: ± 0.05°

Tilt Mechanical Range

314°

Roll Mechanical Range

314°

Pan Mechanical Range

360°

Battery
Operation Voltage

Max: 8.4v
Min: 6.8v

Operation Current

Max: 3000mA
Min: 250mA

Output

5V, 1A

Battery Runtime

Max: 14h
Min: 12h

Compatible Cameras

• Sony
A9 II, A9, A7R4, A7R3, A7M3, A7S3, A7R2, A7M2, A7S2, Α7C, A6600, A6500, A6400, A6300, A6100, A6000

• Canon
5D3, 5D4, 5DS, 5DS R, 6D, 6D2, 80D, 90D, M50, EOS R5, EOS M6 Mark 2, EOS R6, EOS R, EOS RP

• Nikon
D850, D780, Z5, Z6, Z7, Z6 II, Z7 II, Z50

• Panasonic
GH5, GH5S, S1, S1H, S5, DC-BGH1

• FUJIFILM
X-T3, X-T4, X-T30

• Z CAM
ZCAM E2

• Blackmagic
BMPCC 4K, BMPCC 6K

• Sigma SIGMA fp

• Olympus OM-D E-M1 Mark II

Key Features

• Undersling handle grip for effort saving carry; compact design
• Highly upgraded motors and algorithm
• Electronic focus control & Mechanical focus / zoom control
• Quick release plate
• TransMount accessories supported; image transmission system
• Up to 14 hours battery operating time

Size & Weight
Product Size (W*D*H)

190*140*298mm

Net Weight

~895g/unit

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin