Ziva Wireless Compact Mouse

1,000 L

Kompakt dhe I vogel. Perdoret me te dyja duart. Rreze veprimi deri ne 8m. I pajisur me nje shtrese te holle prej gome per te qene me i rehatshem dhe jo i  reshkitshem. 3 butona, shpejtesi deri ne 1600 DPI.

Ka stok

Shitur: 835 copë
SKU: SBCG0272 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
Height

97 mm

Width

58 mm

Weight

90 g

Lights

no

CONTROL
Grip type

palm

Controls

left, right, mid

Number of buttons

3

DPI button

no

Suitable surface

non-reflective flat surface

Left-right handed use

right-handed, left-handed

Scroll wheel

yes

SENSOR
DPI

1200

Sensor technology

optical

POWER & CONNECTIVITY
Battery life

3 month

Number of batteries

2

Wireless transmission power

1 mW

Battery type

AAA

Connection type

wireless

Wireless range

8 m

USB version

2.0

FEATURES
Details

USB receiver storable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim