SAMSUNG GALAXY A10 BLACK 32GB

  15,300L

Kodi i Produktit: CEL1023/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelSAMSUNG GALAXY A10
ProcessorOcta-core (2x1.6 GHz & 6x1.35 GHz) , Mali-G71 MP2
Ram2 GB
Info Android 9.0 (Pie)
Garanci24 Muaj
Rezolucioni720 x 1520 pixels, 19:9 ratio (~271 ppi density)
BrandSamsung
SpecifikimeDual Sim
DISPLAY 6.2 inches, 95.9 cm2 (~81.6% screen-to-body ratio)
MEMORY32 GB
CAMERA13 MP , 5 MP
Bateria3400 mAh
Dimensione155.6 x 75.6 x 7.9 mm (6.13 x 2.98 x 0.31 in)
Shko ne krye