SAMSUNG GALAXY A10 RED 32GB

  15,300L

Kodi i Produktit: CEL1023/R

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY A10 RED 32GB
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie)
ProcessorOcta-core (2x1.6 GHz & 6x1.35 GHz)
Ram2GB
GraphicsMali-G71 MP2
InfomicroSD, up to 512 GB (dedicated slot)
Garanci24 Muaj
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY6.2 inch IPS LCD
MEMORY32GB
CAMERA13MP / 5MP
Prodhimi2019, February
Rezolucioni (pixel)720 x 1520 pixel
SensorAccelerometer, proximity
BateriaLi-Ion 3400 mAh
Dimensione155.6 x 75.6 x 7.9 mm
Shko ne krye