SAMSUNG GALAXY A10S 32GB GREEN

  17,100L

Kodi i Produktit: CEL1071-GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY A10S 32GB GREEN
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie)
ProcessorOcta-core 2.0 GHz Cortex-A53
Ram2GB
GraphicsPowerVR GE8320
InfomicroSD, up to 512 GB (dedicated slot)
Garanci24 Muaj
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDual sim
DISPLAY6.2 inch IPS LCD
MEMORY32GB
CAMERA13MP + 2MP / 8MP
Prodhimi2019, August
Rezolucioni (pixel)720 x 1520 pixel
SensorFingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity
BateriaLi-Po 4000 mAh
Pesha168 g Kg ( Paketim )
Dimensione156.9 x 75.8 x 7.8 mm
Shko ne krye