SAMSUNG GALAXY A2 CORE 16GB BLUE

  12,200L

Kodi i Produktit: CEL1052-BL

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY A2 CORE
Operating SystemAndroid 8.0 Oreo (Go edition)
ProcessorOcta-core 1.6 GHz Cortex-A53
Ram1 GB
GraphicsMali-T830 MP1
InfomicroSD, up to 256 GB (dedicated slot)
Garanci24 Muaj
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)
DISPLAY5.0 inch PLS TFT
MEMORY16 GB
CAMERA5MP / 5MP
Prodhimi2019, April
Rezolucioni (pixel)540 x 960 pixel
SensorAccelerometer, proximity
BateriaLi-Ion 2600 mAh
Dimensione141.6 x 71 x 9.1 mm
Shko ne krye