SAMSUNG GALAXY A20 BLUE

  19,900L

Kodi i Produktit: CEL1027-BL

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelSAMSUNG GALAXY A20 BLUE
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie); One UI
ProcessorOcta-core (2x1.6 GHz & 6x1.35 GHz)
Ram3 GB
InfomicroSD, up to 512 GB (dedicated slot)
Garanci24 MUAJ
PershkrimFast battery charging 15W
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
DISPLAY6.4 inch Super AMOLED
MEMORY32 GB
CAMERA13MP + 5MP / 8MP
Prodhimi2019, March
Rezolucioni (pixel)720 x 1560 pixel
SensorFingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass
BateriaLi-Po 4000 mAh
Dimensione158.4 x 74.7 x 7.8 mm
Shko ne krye