SAMSUNG GALAXY A30S 64GB GREEN

  32,000L

Kodi i Produktit: CEL1069/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY A30S 64GB GREEN
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie)
ProcessorOcta-core (2x1.8 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)
Ram4GB
GraphicsMali-G71 MP2
InfomicroSD, up to 1 TB (dedicated slot)
Garanci24 Muaj
PershkrimFast battery charging 15W
BrandSAMSUNG
DISPLAY6.4 inch Super AMOLED
MEMORY64GB
CAMERA25MP + 8MP + 5MP / 16MP
Prodhimi2019, August
Rezolucioni (pixel)720 x 1560 pixel
SensorFingerprint (under display, optical), accelerometer, proximity, compass
BateriaLi-Po 4000 mAh
Pesha166 g Kg ( Paketim )
LidhjetType-C 1.0
Dimensione158.5 x 74.7 x 7.8 mm
Shko ne krye