SAMSUNG GALAXY A40 64GB WHITE

  26,300L

Kodi i Produktit: CEL1031/W

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY A40 64GB WHITE
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie)
ProcessorOcta-core (2x1.77 GHz Cortex-A73 & 6x1.59 GHz Cortex-A53)
Ram4GB
GraphicsMali-G71 MP2
InfoType-C 1.0 reversible connector / Fast battery charging 15W
Garanci24 Muaj
PershkrimmicroSD, up to 512 GB (dedicated slot)
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY5.9 inch Super AMOLED
MEMORY64GB
CAMERA16MP + 5MP / 25MP
Prodhimi2019, March
SensorFingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass
BateriaLi-Po 3100 mAh
Dimensione144.4 x 69.2 x 7.9 mm
Shko ne krye