SAMSUNG GALAXY A50 BLACK 6/128GB

  31,600L

Kodi i Produktit: CEL1047/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelA50 BLACK 6/128GB
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie)
ProcessorOcta-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53)
Ram6GB
GraphicsMali-G72 MP3
InfoFast battery charging 15W
Garanci24 Muaj
PershkrimmicroSD, up to 512 GB (dedicated slot)
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY6.4 inch Super AMOLED
MEMORY128GB
CAMERA25MP + 8MP + 5MP / 25MP
Prodhimi2019, February
Rezolucioni (pixel)1080 x 2340 pixel
SensorFingerprint (under display), accelerometer, gyro, proximity, compass ANT+
MODELSAMSUNG GALAXY A50 BLACK 6/128GB
Pesha166 g Kg ( Paketim )
Dimensione158.5 x 74.7 x 7.7 mm
Shko ne krye