SAMSUNG GALAXY A50 BLUE 128 GB

  30,000L

Kodi i Produktit: CEL1024/BL

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY A50
ProcessorOcta-core (4x2.3 & 4x1.7 GHz)
Ram4 GB
Garanci24 Muaj
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY6.4 inch Super AMOLED
MEMORY128 GB
CAMERA25MP + 8MP + 5MP
BateriaLi-Po 4000 mAh
Shko ne krye