SAMSUNG GALAXY A50S BLACK 4/128GB

  33,000L

Kodi i Produktit: CEL1083-B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY A50S BLACK 4/128GB
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie)
ProcessorOcta-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53)
Ram4GB
GraphicsMali-G72 MP3
InfomicroSD, up to 1 TB (dedicated slot)
Garanci24 muaj
PershkrimFast battery charging 15W
BrandSAMSUNG
DISPLAY6.4 inch Super AMOLED
MEMORY128GB
CAMERA48MP + 8MP + 5MP / 32MP
Prodhimi2019, August
Rezolucioni (pixel)1080 x 2340 pixel
SensorFingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, ANT+
BateriaLi-Po 4000 mAh
Pesha169 g Kg ( Paketim )
Dimensione158.5 x 74.5 x 7.7 mm
Shko ne krye