SAMSUNG GALAXY A6 64GB BLUE

  24,400L

Kodi i Produktit: CEL1049-BL

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY A6 64GB BLUE
Operating SystemAndroid 8.0 (Oreo)
ProcessorOcta-core 1.6 GHz Cortex-A53
Ram4GB
GraphicsMali-T830 MP1
InfomicroSD, up to 256 GB (dedicated slot)
Garanci24 Muaj
BrandSAMSUNG
Specifikimedual sim
DISPLAY5.6 inch Super AMOLED
MEMORY64GB
CAMERA16MP / 16MP
Prodhimi2018, May
Rezolucioni (pixel)720 x 1480 pixel
SensorFingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass ANT+
BateriaLi-Ion 3000 mAh
Pesha162 g Kg ( Paketim )
Dimensione149.9 x 70.8 x 7.7 mm
Shko ne krye