SAMSUNG GALAXY A60 128GB BLACK

  39,900L

Kodi i Produktit: CEL1037-B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelSamsung Galaxy A60
Processor Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 460 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver)
Ram6 GB
InfoFast battery charging 15W
Garanci24 Muaj
Rezolucioni1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~409 ppi density)
BrandSamsung
SpecifikimeDual - SIM
DISPLAY6.3 inches
MEMORY128 GB
CAMERA32 + 8 + 5 / 16 MP
SensorFingerprint
Bateria3500 mAh
Dimensione55.3 x 73.9 x 7.9 mm (6.11 x 2.91 x 0.31 in)
Shko ne krye