SAMSUNG GALAXY A70 128GB BLACK

  41,000L

Kodi i Produktit: CEL1032/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY A70 128GB BLACK
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie); One UI
ProcessorOcta-core (2x2.0 GHz Kryo 460 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver) Qualcomm SDM675 Snapdragon 675 (11 nm)
Ram6GB
GraphicsAdreno 612
InfomicroSD, up to 512 GB (dedicated slot)
Garanci24 Muaj
PershkrimFast battery charging 25W
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY6.7 inch Super AMOLED
MEMORY128GB
CAMERA32MP + 8MP + 5MP / 32MP
Prodhimi2019, March
Rezolucioni (pixel)1080 x 2400 pixels
SensorFingerprint (under display), accelerometer, gyro, proximity, compass, ANT+
BateriaLi-Po 4500 mAh
LidhjetType-C 1.0 reversible connector
Dimensione164.3 x 76.7 x 7.9 mm
Shko ne krye