SAMSUNG GALAXY ACTIVE R500

  24,200L

Kodi i Produktit: DUN288

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model GALAXY WATCH ACTIVE SM-R500
Operating SystemTizen 4.0
Processor2 Cores (Dual-Core) Exynos 9110
Ram768MB
GraphicsMali-T720 MP1
Info5 ATM water resistance / salt, dust, humidity, rain, vibration, solar radiation, transport and thermal shock resistant
Garanci6 muaj
Rezolucioni360 X 360
BrandSAMSUNG
DISPLAY1.1” Super AMOLED
MEMORY4GB
Prodhimi2019, March
SensorAccelerometer, Barometer, Gyro Sensor, HR Sensor, Light Sensor
Bateria230mAh
Pesha25g Kg ( Paketim )
Dimensione39.5 x 39.5 x 10.5mm
Shko ne krye