SAMSUNG GALAXY FIT E

  6,000L

Kodi i Produktit: DUN298

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY FIT E
Operating SystemFreeRTOS
Ram128 kb
InfoBluetooth v5.0
Pershkrim5ATM water resistant
BrandSAMSUNG
DISPLAY0.74" PMOLED
Rezolucioni (pixel)128 x 64
SensorAccelerometer, HR Sensor
Bateria70 mAh
Pesha15 g Kg ( Paketim )
Shko ne krye