SAMSUNG GALAXY J4 16 GB LAVANDER

  15,800L

Kodi i Produktit: CEL913/LA

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelJ4 16 GB LAVANDER
ProcessorQuad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Ram2 GB
Info2018, May
Garanci 24 MUAJ
PershkrimDual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)
Rezolucioni720 x 1280 pixels, 16:9 ratio
BrandSAMSUNG
SpecifikimeAndroid 8.0 (Oreo)
DISPLAY5.5 inches, 83.4 cm2
MEMORY16 GB
CAMERA13 MP, 5 MP
BateriaLi-Ion 3000 mAh
Shko ne krye