SAMSUNG GALAXY J4 CORE BLACK

  14,700L

Kodi i Produktit: CEL995/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelJ4 CORE BLACK
Operating SystemAndroid 8.1 Oreo (Go edition)
ProcessorQuad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Ram1GB
GraphicsAdreno 308
InfomicroSD, up to 512 GB
Garanci24 muaj
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY6.0 inch IPS LCD
MEMORY16GB
CAMERA8MP / 5MP
Prodhimi2018, November
Rezolucioni (pixel)720 x 1480 pixels
SensorAccelerometer, proximity
Bateria3300 mAh
Dimensione160.6 x 76.1 x 7.9 mm
Shko ne krye