SAMSUNG GALAXY J6 PLUS 32 GB RED

  19,000L

Kodi i Produktit: CEL974/RED

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelJ6 PLUS 32 GB RED
Operating SystemAndroid 8.1 (Oreo)
ProcessorQuad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Ram3GB
GraphicsAdreno 308
InfomicroSD, up to 512 GB (dedicated slot)
Garanci24 Muaj
PershkrimDolby Atmos sound
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDual Sim
DISPLAYIPS LCD 6.0 inch
MEMORY32 GB
CAMERA13MP - 5MP / 8MP
Prodhimi2018
SensorFingerprint, accelerometer, gyro, proximity, compass
Bateria3300 mAh
Dimensione161.4 x 76.9 x 7.9 mm
Shko ne krye