SAMSUNG GALAXY TAB A SM-T285 7 INCH BLACK

  16,500L

Kodi i Produktit: ITD645/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY TAB A SM-T285 7
ProcessorQuad-core 1.3 GHz
Ram1.5 GB
Hard Disk
Garanci12 MUAJ
BrandSAMSUNG
SpecifikimeWIFI+LTE
DISPLAY7.0" IPS LCD
MEMORY8 GB
CAMERA5MP /2MP
Bateria4000mAh
Shko ne krye