SAMSUNG GALAXY TAB A SM-T580 10.1 BLACK

  20,600L

Kodi i Produktit: ITD519/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY TAB A SM-T580 10.1 BLACK
Operating SystemAndroid 6.0 (Marshmallow), upgradable to Android 8.1 (Oreo)
ProcessorOcta-core (4x1.6 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53)
Ram2 GB
GraphicsMali-T830 MP2
InfomicroSD, up to 256 GB (dedicated slot)
Garanci12 MUAJ
BrandSAMSUNG
SpecifikimeWIFI
DISPLAY10.1 inch PLS LCD
MEMORY16 GB
CAMERA8MP / 2MP
SensorAccelerometer
BateriaLi-Ion 7300 mAh
Dimensione254.2 x 155.3 x 8.2 mm
Shko ne krye