SAMSUNG GALAXY TAB E SM-T561,BLACK 3G SIM

  22,200L

Kodi i Produktit: ABT01

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY TAB E SM-T561
ProcessorQuad-core 1.3 GHz
Ram1.5 GB
Garanci1 VIT
RezolucioniHD
BrandSAMSUNG
Madhesia (inch)9.6
SpecifikimeWFI+SIM 3G
DISPLAY9.6" LED IPS LCD
MEMORY8 GB
CAMERA5 MP & 2 MP
Rezolucioni (pixel)800 x 1280 P
BateriaLi-Ion 5000 mAh
Shko ne krye