SAMSUNG GALAXY TAB S4 T835 10.5 LTE BLACK

  63,900L

Kodi i Produktit: ABT035/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY TAB S4 T835 10.5 LTE GREY
Operating SystemAndroid 8.1 (Oreo)
ProcessorOcta-core (4x2.35 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo)
Ram4 GB
GraphicsAdreno 540
InfomicroSD, up to 512 GB
Garanci12 Muaj
BrandSAMSUNG
SpecifikimeNano-SIM
DISPLAY10.5 inch Super AMOLED
MEMORY64 GB
CAMERA13MP / 8MP
SensorIris scanner, accelerometer, gyro, proximity, compass
Bateria7300 mAh
Dimensione249.3 x 164.3 x 7.1 mm
Shko ne krye