SAMSUNG GALAXY TAB S5E GOLD SM-T725

  54,800L

Kodi i Produktit: ALB001/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY TAB S5E GOLD SM-T725
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie); One UI
ProcessorOcta-core (2x2.0 GHz 360 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 360 Silver)
Ram4GB
GraphicsAdreno 615
InfomicroSD, up to 1 TB (dedicated slot)
Garanci12 muaj
PershkrimSpeakers tuned by AKG/HARMAN
BrandSAMSUNG
SpecifikimeNano-SIM
DISPLAY10.5 inch Super AMOLED
MEMORY64GB
CAMERA13 MP / 8 MP
Prodhimi2019, February
Rezolucioni (pixel)1600 x 2560 pixel
SensorFingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass
BateriaLi-Po 7040 mAh
Lidhjet3.1, Type-C 1.0 reversible connector; magnetic connector / Fast battery charging 18W
Dimensione245 x 160 x 5.5 mm
Shko ne krye