SAMSUNG GALAXY TAB S5E SM-T720 BLACK

  49,300L

Kodi i Produktit: ALB002/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY TAB S5E SM-T720 BLACK
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie); One UI
ProcessorOcta-core (2x2.0 GHz 360 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 360 Silver)
Ram4 GB
GraphicsAdreno 615
InfoType-C 1.0 reversible connector; magnetic connector
Garanci12 Muaj
PershkrimmicroSD, up to 512 GB (dedicated slot)
BrandSAMSUNG
DISPLAY10.5 inch Super AMOLED
MEMORY64 GB
CAMERA13MP / 8MP
Prodhimi2019, February
SensorFingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass
BateriaLi-Po 7040 mAh
LidhjetFast battery charging 18W
Dimensione245 x 160 x 5.5 mm
Shko ne krye