SAMSUNG GALAXY WATCH 46MM BT SILVER SM-R800

  36,600L

Kodi i Produktit: ABT13

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelGALILEO 46MM SILVER SM-R800
Operating SystemTizen 4.0
Processor1.15GHz
Ram0.75GB
Info5ATM Dust and Water-resistant
PershkrimSamsung Health, Under Armour
Rezolucioni360 x 360
BrandSAMSUNG
SpecifikimeWireless Charging
DISPLAY1.3" (32.9mm)Super AMOLED
MEMORY4GB
SensorGPS,Glonass, Accelerometer,Barometer,Gyro Sensor,HR Sensor,Light Sensor
Bateria472mAh
Pesha63 g Kg ( Paketim )
Dimensione46mm x 49mm x 13 mm
Shko ne krye