Monedhë

Kategoritë

2 muaj më parë

Samsung “konfirmon” aksidentalisht Galaxy Watch 5 dhe 5 Pro

Edhe pse ky informacion nuk konfirmon ekzistencën e tyre, është një indikator se Samsung mund të mendojë rifreskimin e këtyre modeleve.

Samsung “konfirmon” aksidentalisht Galaxy Watch 5 dhe 5 Pro

Samsung mund të rifreskojë orën inteligjente Galaxy Watch shumë shpejtë. Sipas një raporti të 9to5Google dhe The Verge, versioni beta i aplikacionit Health listonte dy orë të reja inteligjente: Galaxy Watch 5 dhe Watch 5 Pro.

Megjithatë në këtë listim nuk shfaqet askund modeli Watch 5 Classic. Edhe pse ky informacion nuk konfirmon ekzistencën e tyre, është një indikator se Samsung mund të mendojë rifreskimin e këtyre modeleve.

Ribrandimi në Pro sinjalizon se linja Galaxy Watch do të kalojë nëpër një ndryshim të madh në epokën Wear OS 3. Sipas informacioneve Watch 5 Pro mund të ketë bateri prej 572mAh duke adresuar një prej dobësive të Galaxy Watch 4 që ishte jetëgjatësia e baterisë.

Edhe pse nuk ka një datë të saktë debutimi, kujtojmë se Galaxy Watch 4 mbërriti në Gusht të vitit të kaluar. Andaj presim që edhe familja Watch 5 vijë në të njëjtën periudhë. 

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 31%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Smart Scale 2

1,790 L
Kurseni: 800 L
- 27%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Tv Box H96 Max 4/64GB 6K

3,990 L
Kurseni: 1,500 L
- 50%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Casual Daypack

990 L
Kurseni: 1,000 L
- 56%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Picun Bluetooth Headphones B26-X

1,990 L
Kurseni: 2,500 L
OFERTË ONLINE

Fuji Instax Mini 11 Bundle Box

13,490 L
 
- 3%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Navee Electric Scooter N65

57,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 17%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Active Stylus Pen

1,990 L
Kurseni: 400 L