Monedhë

Kategoritë

1 muaj më parë

Samsung zhvendos vëmendjen nga Galaxy A dhe S në seritë me ekran me palosje

Deri tani asgjë nuk është konfirmuar në lidhje me Galaxy Z Fold 4 dhe Z Flip 4 por spekulimet flasin për një debutim më 10 Gusht

Samsung zhvendos vëmendjen nga Galaxy A dhe S në seritë me ekran me palosje

Samsung mund të zbulojë telefonin e ardhshëm me ekran me palosje në Gusht, një muaj përpara gjeneratës së ardhshme të iPhone.

Telefonët me ekrane që palosen të Samsung do të kenë detyrën e largimit të vëmendjes nga flagshipët më të fundit të Apple dhe Samsung po merr hapat e nevojshëm që Galaxy Z Fold 4 dhe Z Flip 4 ta përmbushin me sukses këtë mision.

Deri tani asgjë nuk është konfirmuar në lidhje me Galaxy Z Fold 4 dhe Z Flip 4 por spekulimet flasin për një debutim më 10 Gusht.

Analistët thonë se Samsung mund të ulë pritshmëritë e shitjeve të serive Galaxy A dhe Galaxy S në fund të vitit për tu fokusuar në promovimin e pajisjeve Premium me ekran që palosen.

Rritja e inflacionit ka ndikuar në smartfonët low-cost më shumë sesa ato të segmentit Premium dhe Samsung dëshiron të forcojë këtë të fundit për të mbyllur hendekun meApple.

Samsung raportohet se po punon për të zbuluar telefonin e ardhshëm me palosje në një event fizik, dy vite pas prezantimeve virtuale të eventeve Unpacked. 

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

OnePlus 10 Pro

94,990 L
Kurseni: 5,000 L
OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi 11 Lite 5G

28,990 L31,990 L
 
- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

FujiFilm Instax Mini 11 Instant Film Camera

9,490 L
Kurseni: 500 L
- 20%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

HP EliteBook 725 G4 12″, 8GB, 120GB SSD, AMD Pro

22,490 L
Kurseni: 5,500 L
- 8%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Watch S1 Active

18,490 L
Kurseni: 1,500 L
- 19%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

HP EliteBook 850 G4 15.6″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

44,490 L
Kurseni: 10,500 L
- 6%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Digital Edition Console

84,990 L
Kurseni: 5,000 L