Monedhë

Kategoritë

2 muaj më parë

Snapchat teston një abonim me pagesë

Shërbimi pritet të kushtojë 4.59 euro në muaj ose 45.99 euro në vit. Funksionalitetet dhe çmimi mund të ndryshojnë deri në debutim.

Snapchat teston një abonim me pagesë

Snap ka filluar të testojë një abonim me pagesë për Snapchat ku përdoruesit e saj do të kenë akses të parët në funksionalitete të reja.

Jemi duke testuar së brendshmi Snapchat Plus, një abonim me pagesë për përdoruesit e Snapchat,” tha një përfaqësues i kompanisë.

Edhe pse informacionet zyrtare janë shumë të pakta, raportohet se  përdoruesit mund të zgjedhin një mik si BFF për tu dhënë akses në ikona ekskluzive.

Përdoruesit e Snapchat Plus gjithashtu do të kenë një etiketë në profilin e tyre dhe mund të shohin vendndodhjet e miqve të tyre në 24 orët e fundit.

Shërbimi pritet të kushtojë 4.59 euro në muaj ose 45.99 euro në vit. Funksionalitetet dhe çmimi mund të ndryshojnë deri në debutim.

Lajmi për një abonim vjen pas atij të Telegram Premium, një tjetër shërbim me pagesë nga një platformës e medias sociale. 

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 4%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Laptop Apple Macbook Pro 13″, 16GB, 1TB SSD, M1 (2020)

239,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 6%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Brother All-in-One Mono Printer DCP-L6600DW

74,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 20%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Redmi Airdots 2S

2,790 L
Kurseni: 700 L
- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi 12

89,990 L
Kurseni: 5,000 L
OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi 11 Lite 5G

28,990 L31,990 L
 
- 11%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

41,990 L
Kurseni: 5,000 L