SOBE LOBOD LR6060 E3

Oferta mbaron per:
  14,700L

Kodi i Produktit: TNP013

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelLOBOD LR6060
Garanci24 MUAJ
Pershkrim4 PLITKA KORENTI / FURRE ME VENTILIM
BrandLOBOD
NgjyraWHITE
MODELLR6060 E3
Klas EnergjieA
Nr. Programeve5 PROGRAME
Dimensione60 X 60 X 85 CM
Shko ne krye