SONY PLAY STATION 4 SLIM 500 GB RED DEAD REDEMPTION 2 BUNDLE

  42,000L

Kodi i Produktit: TNP462

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelPS4 SLIM + RED DEAD REDEMPTION 2 BUNDLE
Hard Disk500GB, 5200 RPM
GraphicsAMD next-generation Radeon 8GB GDDR5
Optical DriveBD x 6 CAV, DVD x 8 CAV, Blu-ray and DVD playback
Garanci6 MUAJ
BrandSONY
LidhjetUSB 3.0 X2, AUX X1
Shko ne krye