SONY PLAYSTATION 4 PRO 1 TB RED DEAD REDEMPTION 2 BUNDLE

  58,900L

Kodi i Produktit: TNP465

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelPS 4 PRO + RED DEAD
ProcessorJaguar 8-core
Hard Disk1 TB HDD
Graphics4.20 TFLOPS, AMD Radeon™ GDDR5 8GB
Garanci6 MUAJ
Rezolucioni4K UHD (2160p)
BrandSONY
LidhjetHDMI output, LAN, SPDIF output, USB 3.1
Shko ne krye