TABLET APPLE IPAD PRO 11 INCH 4 G 64 GB SILVER

  113,100L

Kodi i Produktit: DUN244/S

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelTABLET APPLE IPAD PRO
Ram4 GB
Garanci12 Muaj
Rezolucioni1668 x 2388 pixels (~265 ppi density)
BrandAPPLE
SpecifikimeNANO SIM
DISPLAY 11.0 inches, 366.5 cm2 (~82.9% screen-to-body ratio)
MEMORY64 GB
CAMERA12 MP / 7 MP
Bateria7812 mAh
Dimensione247.6 x 178.5 x 5.9 mm (9.75 x 7.03 x 0.23 in)
Shko ne krye