TABLET APPLE IPAD PRO 11 INCH 4G 256 GB GREY

  139,900L

Kodi i Produktit: DUN242/GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelIPAD PRO 11 INCH 4G 256 GB SPACEGREY
Operating SystemiOS 12, upgradable to iOS 12.3
ProcessorOcta-core (4x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest)
Ram4 GB
GraphicsApple GPU (7-core graphics)
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeSIM
DISPLAY11.0 inch IPS LCD
MEMORY256 GB
CAMERA12MP / 7MP
Prodhimi2018, October
SensorFace ID, accelerometer, gyro, proximity, barometer Siri natural language commands and dictation
BateriaLi-Po 7812 mAh
Dimensione247.6 x 178.5 x 5.9 mm
Shko ne krye