TABLET GALAXY TAB A SM-T555 LTE BLACK

Oferta mbaron per:
  21,900L

Kodi i Produktit: ABT05/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY TAB A SM-T555
ProcessorQuad-core 1.2 GHz
Ram2 GB
Garanci12 MUAJ
RezolucioniHD
BrandSAMSUNG
SpecifikimeMicro-SIM 4G
DISPLAY9.7"IPS HD
MEMORY16 GB
CAMERA5 MP & 2 MP
Bateria Li-Ion 6000 mAh
Shko ne krye