TABLET HUAWEI MEDIAPAD T3 9.6 LTE 2GB 16GB - GREY EU

  19,000L

Kodi i Produktit: ITD1052/GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelHUAWEI MEDIAPAD T3 9.6 LTE
Operating SystemAndroid 7.0 (Nougat); EMUI 5.1
ProcessorQuad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Ram2GB
GraphicsAdreno 308
InfomicroSD, up to 128 GB
Garanci12 Muaj
BrandHUAWEI
SpecifikimeMicro-SIM
DISPLAY9.6 inch IPS LCD
MEMORY16GB
CAMERA5 MP
SensorAccelerometer
Bateria Li-Ion 4800 mAh
Dimensione229.8 x 159.8 x 8 mm
Shko ne krye