TABLET LENOVO TAB 7 ESSENTIAL TB-7104 WIFI 16 GB BLACK

  9,200L

Kodi i Produktit: ABT052-B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTB-7104
Processor Mediatek Quad core 1.3 GHz
Ram1 GB
Garanci12 MUAJ
BrandLENOVO
SpecifikimeWIFI ONLY
DISPLAY 7.0 inches, 1024 x 600 pixels
MEMORY16GB, MICRO SD UP TO 128GB
BateriaLi-Ion, 2750 mAh
Shko ne krye