TABLET SAMSUNG GALAXY TAB A 10.1 T515 32GB BLACK

  29,000L

Kodi i Produktit: ABT012/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelTABLET SAMSUNG GALAXY TAB A 10.1 T515 BLACK
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie); One UI
ProcessorOcta-core (2x1.8 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)
Ram2 GB
GraphicsMali-G71 MP2
InfomicroSD, up to 1 TB (dedicated slot)
Garanci12 Muaj
Pershkrim2.0, Type-C 1.0 reversible connector
BrandSAMSUNG
SpecifikimeNANO SIM 4G
DISPLAY10.1 inch IPS LCD
MEMORY32 GB
CAMERA8 MP / 5 MP
Prodhimi2019, February
Rezolucioni (pixel)1200 x 1920 pixel
Bateria6150 mAh
Pesha469 g Kg ( Paketim )
Dimensione245.2 x 149.4 x 7.5 m
Shko ne krye