TABLET SAMSUNG GALAXY TAB A T595 10.5 INCH 32 GB LTE BLACK

  35,700L

Kodi i Produktit: ABT037/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelSAMSUNG GALAXY TAB A T595
Operating SystemAndroid 8.1 (Oreo)
Ram3 GB
Garanci12 MUAJ
DhurateCANTE
BrandSAMSUNG
SpecifikimeNANO SIM LTE
DISPLAY10.5" 1200x1920 pixels
MEMORY32 GB
CAMERA8 MP /5 MP
Bateria7300mAh
Shko ne krye