TABLET SAMSUNG GALAXY TAB S4 T830 10.5 INCH 64 GB WIFI BLACK

  58,900L

Kodi i Produktit: ABT038/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelSAMSUNG GALAXY TAB S4 T830 BLACK
Operating SystemAndroid 8.1 (Oreo), upgradable to Android 9.0 (Pie); One UI
ProcessorOcta-core (4x2.35 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo)
Ram4 GB
GraphicsAdreno 540
InfomicroSD, up to 400 GB (dedicated slot)
Garanci12 Muaj
Pershkrim3.1, Type-C 1.0 reversible connector; magnetic connector
BrandSAMSUNG
SpecifikimeWIFI
DISPLAY10.5 inch Super AMOLED
MEMORY64 GB
CAMERA13 MP / 8 MP
Prodhimi2018, August
Rezolucioni (pixel)1600 x 2560 pixel
SensorIris scanner, accelerometer, gyro, proximity, compass
BateriaLi-Po 7300 mAh
Dimensione249.3 x 164.3 x 7.1 mm
Shko ne krye