TABLET SAMSUNG GALAXY TAB S6 SM-T860N 128GB 10.5 WI-FI ROSE

  85,800L

Kodi i Produktit: ABT053-R

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTABLET SAMSUNG GALAXY TAB S6 SM-T860N 128GB 10.5 WI-FI ROSE
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie)
ProcessorOcta-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.42 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485)
Ram6 GB
Garanci12 MUAJ
BrandSAMSUNG
SpecifikimeWI-FI
DISPLAY10.5 inch Super AMOLED
MEMORY128 GB
CAMERA13 + 5 MP / 8 MP
Prodhimi2019, July
Rezolucioni (pixel)1600 x 2560
SensorFingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass
BateriaLi-Po 7040 mAh
Pesha420 g Kg ( Paketim )
Dimensione244.5 x 159.5 x 5.7 mm
Shko ne krye