Monedhë

Kategoritë

PRODUKTE TË SAPO ARDHURA

BLI ONLINE - PËRFITO NGA OFERTAT

Apple iPhone 14 Pro

166,990 L183,990 L
 

Apple Watch Series 8

69,990 L
 

Laptop Apple Macbook Pro 14″, 32GB, 2TB SSD, M1 Pro (2021)

459,990 L
 
OFERTË ONLINE

MSI Force Pro Z690 Gaming Desktop 32GB, 1TB SSD, Core i7

299,990 L
 

Apple Watch Series 7

44,990 L49,990 L
 
- 22%
Ofertë!

Samsung 65″ Class QLED 4K Smart TV Q80B (2022)

182,990 L
Kurseni: 52,000 L
- 9%
Ofertë!

Samsung 55″ Class The Frame QLED 4K Smart TV (2022)

199,990 L
Kurseni: 20,000 L
OFERTË ONLINE
- 13%
Ofertë!

Samsung 50″ Crystal UHD BU8000 4K Smart TV (2022)

77,990 L
Kurseni: 12,000 L
OFERTË ONLINE

Fujitsu ESPRIMO D756/E90+ 8GB, 1TB HDD, Core i3

19,490 L
 

LG 27” Full HD IPS Monitor 27MP400-B

19,990 L
 

TIRANA TRANSPORT: PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN N'DORË

PC Lenovo AIO IdeaCentre 3 27IAP7, 27″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

149,990 L
 

PC Lenovo AIO IdeaCentre 3 27IAP7, 27″, 16GB, 512GB SSD, Core i5

129,990 L
 
OFERTË ONLINE
- 9%
Ofertë!

Lenovo Tab M10 FHD Plus

20,990 L
Kurseni: 2,000 L

TP-Link USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter

2,190 L
 

Tp-link Mesh Wi-Fi Range Extender AC750

3,490 L
 

TP-Link Archer T4U AC1300 Wi-Fi Adapter

3,390 L
 

Tp-Link 24-Port Gigabit Easy Smart Switch

16,990 L
 

Desktop/Rackmount Switch 24-port 10/100Mbps

5,990 L
 

BLI ONLINE - TRANSPORT NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

TRENDING NOW

Produkte më në trend të momentin

Laptop

Të gjitha modelet e fundit të laptop-ave mund t’i gjeni në Shpresa AL