Monedhë

Kategoritë

PRODUKTE TË SAPO ARDHURA

BLI ONLINE - PËRFITO NGA OFERTAT

Apple Watch Series 8

69,990 L
 

Laptop Apple Macbook Pro 14″, 32GB, 2TB SSD, M1 Pro (2021)

459,990 L
 
OFERTË ONLINE

MSI Force Pro Z690 Gaming Desktop 32GB, 1TB SSD, Core i7

299,990 L
 

Apple Watch Series 7

44,990 L49,990 L
 
- 22%
Ofertë!

Samsung 65″ Class QLED 4K Smart TV Q80B (2022)

182,990 L
Kurseni: 52,000 L
- 9%
Ofertë!

Samsung 55″ Class The Frame QLED 4K Smart TV (2022)

199,990 L
Kurseni: 20,000 L
OFERTË ONLINE
- 13%
Ofertë!

Samsung 50″ Crystal UHD BU8000 4K Smart TV (2022)

77,990 L
Kurseni: 12,000 L
OFERTË ONLINE

Fujitsu ESPRIMO D756/E90+ 8GB, 1TB HDD, Core i3

19,490 L
 

Apple iPhone 14 Pro

166,990 L183,990 L
 

Samsung Galaxy Tab A8 10.5″, WiFi (2021)

26,990 L
 

TIRANA TRANSPORT: PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN N'DORË

Earldom Mini Live Broadcast Selfie Stick ET-ZP26

1,790 L
 

Dell 23.6″ Gaming Monitor SE2417HGX

15,990 L
 

Samsung Galaxy Tab A8 10.5″ (2021)

29,990 L34,990 L
 

XO Smart Watch XO-H32

4,990 L
 
OFERTË ONLINE

MSI AIO Modern AM241P 23.8″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

119,990 L
 
OFERTË ONLINE
- 9%
Ofertë!

Galaxy Tab A7 Lite

19,990 L
Kurseni: 2,000 L
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2020)

39,990 L
OFERTË ONLINE
- 25%
Ofertë!

JBL Tune 510BT Wireless Headphones

5,990 L
Kurseni: 2,000 L

Garmin Fenix 7S – Sapphire Solar Edition

119,990 L
 

Garmin Fenix 7S – Standard Edition

89,990 L
 

BLI ONLINE - TRANSPORT NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

TRENDING NOW

Produkte më në trend të momentin

Laptop

Të gjitha modelet e fundit të laptop-ave mund t’i gjeni në Shpresa AL