Monedhë

Kategoritë

3 muaj më parë

Telefoni me ekran me palosje, Google ende pa një afat

Me Google që duket e përqendruar në Pixel dhe Pixel 7, debutimi i Pixel Fold me shumë gjasa nuk do të ndodhë këtë Vjeshtë.

Telefoni me ekran me palosje, Google ende pa një afat

Edhe ora inteligjente e shumëpërfolur Pixel Watch ka mbërritur më në fund, ende nuk duket asgjë në horizont sa i përket telefonit misterioz me palosje të Google.

Ishte parashikuar që gjiganti i kërkimit të lançonte telefonin e ri në 2021, por këto parashikime u shtynë në tre mujorin e fundit të 2022.

Burime të industrisë thonë se telefoni është shtyrë vazhdimisht ngaqë nuk është përfunduar. Tashmë raportohet se telefoni nuk do të shohë dritën e diellit deri në Pranverën e vitit të ardhshëm.

Google po eksperimenton me dy dizajnë, një quajtur “Passport” dhe një “Jumbojack.” Këto janë emrat e koduar që përdoren brenda kompanisë. Jumbojack ka mekanizëm palosjeje të njëjtë me Galaxy Z Fold ndërsa Passport paloset si Galaxy Z flip.

Raportimet thonë se Passport ka ekran 7.57-inç në pjesën e brendshme dhe 5.78-inç në pjesën e jashtme.

Me Google që duket e përqendruar në Pixel dhe Pixel 7, debutimi i Pixel Fold me shumë gjasa nuk do të ndodhë këtë Vjeshtë. 

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 13%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi 12X

64,990 L
Kurseni: 10,000 L

DJI OM 4 SE

14,990 L
 
- 15%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Samsung Galaxy M52 5G

39,990 L
Kurseni: 7,000 L
- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

FujiFilm Instax Mini 11 Instant Film Camera

9,490 L
Kurseni: 500 L
Second Chance

Apple iPhone 8 Plus

27,990 L36,600 L
 
- 27%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Tv Box H96 Max 4/64GB 6K

3,990 L
Kurseni: 1,500 L
- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

DJI OM 5

22,490 L
Kurseni: 2,500 L