TV LG LED 43LJ500V

  36,500L

Kodi i Produktit: TV346

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model43LJ500V
Garanci24 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandLG
Madhesia (inch)43 INCH
DISPLAYLED
Rezolucioni (pixel)1920x1080
FREKUENCA200 PMI
SMART TVJODV
MarresiDVB-T2/S2/C
LidhjetHDMI,USB
Shko ne krye